1. Firma
  Firma
 2. Oferta
  Oferta
 3. Serwerownie, Centrale Telefoniczne, Stacje Trafo
  Serwerownie, Centrale Telefoniczne, Stacje Trafo
 4. Aktualności
  Aktualności
 5. Referencje
  Referencje
 6. Galeria
  Galeria
 7. Do pobrania
  Do pobrania
 8. Kontakt
  Kontakt

  Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Paweł Łukasiak i spółka Spółka Komandytowa ul. Niecała 7, 05-820 Piastów

  Spółka zarejestrowana jest przez Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy, XXI
  Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
  Nr KRS: 0000225461 NIP: 534-227-72-27 REGON: 015899374

  UWAGA

  Zapytania dotyczace wykonania podłóg poniesionych oraz zakupu akcesoriów podłogowych  prosimy kierować
  do Biura Projektowego w Warszawie na adres: biuro@lukasiak.com.pl


  Zapytania dotyczące wykonania zabudów systemowych (Kabiny sanitarne, boksy produkcyjne,
  wygrodzenia z siatki)
  oraz zapytania dotyczące szafek ubraniowych, blatów umylarkowych
  prosimy kierować na adres siedzimby firmy: zpuh@lukasiak.com.pl lub siedlecka@lukasiak.com.pl
  SIEDZIBA FIRMY BIURO PROJEKTOWO HANDLOWE
  ul. Niecała 7
  05-820 Piastów
  tel.
  22 723 74 82
  22 723 74 83

  fax
  22 723 49 93
  e-mail:
  zpuh@lukasiak.com.pl
                  
  Al. Jerozolimskie 157 lokal 3
  02-326 Warszawa
  tel.
  22  668 99 00
  22  668 95 05
  22  668 95 30

  fax
  22 668 96 06
  e-mail:
  biuro@lukasiak.com.pl


 9. Dla Architektów
  Dla Architektów

  Katalog ARCHISPACE ZPUH P. Łukasiak i s-ka Katalog z dostępnymi produktami oferowanymi przez ZPUH P. Łukasiak i s-ka, Spóka Komandytowa umieszczony na portalu dedykowanym architektom i projektantom.

   

  Poprzez dodanie wtyczki z portalu ArchiSpace do programu AutoCAD powstaje możliwość bezpośredniego importu wybranych elementów do projektów.

   

  Poniżej umieszczone są dane identyczne z zamieszczonymi na portalu ArchiSpace do pobrania bezpośrednio z naszej strony.

ZACZYNAMY ROK 2013 - bieżące realizacje w Polsce

2013-02-18 13:39:07

Rozpoczął się nowy rok 2013. Wiążemy z nim duże nadzieje, jednak z uwagą patrzymy na rozwój wydarzeń społeczno – gospodarczych w naszym kraju.  Z początkiem roku 2013 Spółka otrzymała następujące zlecenia na realizację dostaw i montaży swoich produktów w obiektach :

( wybrane realizacje : )

1. Od generalnego wykonawcy – ATM SI SA – otrzymaliśmy zlecenie na kolejny etap budowy i rozbudowy największego DATA CENTER na terenie Warszawy należącego do firmy THINX, otrzymaliśmy kolejne zlecenie prowadzenie i nadzór prac budowlanych wykończeniowych z terenie centrum. Wyposażymy kolejną komorę serwerową :  dostarczymy i zamontujemy system podłogi podniesionej ERAR SYSTEM® w klasie ogniowej F 30, specjalistyczne niepalne metalowe sufity podwieszane ERAR SYSTEM® Dodatkowo klient zamówił  kompletne rozwiązania dla klimatyzacji precyzyjnej, którymi są nasze  autorskie akcesoria wentylacyjne – kratki wentylacyjne oraz przepusty kablowe. Powierzchnia objęta opracowaniem to ponad 200 m2  

2. Spółka realizuje takze prace ( wybrane realizacje ) w obiektach publicznych, teleinformatycznych, stacjach zasilania takich jak :

- dostarczymy i zamontujemy system podłogi podniesionej ERAR SYSTEM® w klasie ogniowej F 30 oraz ścianki działowe do sanitariatów w następujących obiektach ( wybrane realizacje )

 

·         Royal Bank of Scotland – podłogi podniesionej wiórowe w nowym biurze w Warszawie

·         CD Projekt RED - Warszawa

·         Elektrownia Turoszów

·         Teatr CAPITOL – Wrocław

·         PROLOGIS – Janki

·         LOREAL KANIE

·         ASSAT Gdynia

- dla inwestycji budowy kolejnego obiektu energetycznego na terenie kopalni miedzi KGHM S.A. w Głogowie i Polkowicach dostarczymy i zamontujemy system podłogi podniesionej ERAR SYSTEM® w klasie ogniowej F 30. Dodatkowo klient zamówił  kompletne rozwiązania dla ram wsporczych pod ciężkie urządzenia energetyczne. Powierzchnia objęta opracowaniem to ponad 600 m2 . Projekt ma zostać zrealizowany w I i II kwartale 2013 roku i będzie prowadzony etapami. Zamówienie otrzymaliśmy od firmy ELEKTROBUDOWA S.A. Wartość prac przekracza kwotę 150.000,00 PLN netto

- dla inwestycji budowy obiektu dydaktycznego dla Uniwersytetu w Kielcach – Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu - dostarczymy i zamontujemy system podłogi podniesionej FLOOR MORE 30® w klasie ogniowej F 30 dedykowany do pomieszczeń audytoriów i sal kinowych zaopatrzony w nasz autorski system konstrukcji wsporczych. Powierzchnia objęta opracowaniem to ponad 650 m2 . Projekt ma zostać zrealizowany w lutym 2013 roku   

- dla inwestycji budowy kolejnego obiektu energetycznego – stacji zasilania 110 KV Pasternik  dostarczymy i zamontujemy system podłogi podniesionej ERAR SYSTEM® w klasie ogniowej F 30. Dodatkowo klient zamówił  kompletne rozwiązania dla ram wsporczych pod ciężkie urządzenia energetyczne. Powierzchnia objęta opracowaniem to ponad 200 m2 . Projekt ma zostać zrealizowany w I kwartale 2013 roku. Wartość prac przekracza kwotę 90.000,00 PLN netto

- dla inwestycji Jagielloński Park i Inkubator Technologiczny w Krakowie dostarczymy i zamontujemy system ścianek działowych do sanitariatów  ( kabiny wc typ LC ) z płyty HPL i okuciami . Jest to kolejna realizacja w Krakowie dla Mostostal Warszawa na terenie Campusu UJ . Projekt ma zostać zrealizowany w I 2013 roku. Wartość prac to kwota 90.000,00 PLN netto  Wramach tego samego kontraktu dostarczymy i zamontujemy system podłogi podniesionej FLOOR MORE 30® w klasie ogniowej F 30 dedykowany do pomieszczeń audytoriów i sal kinowych zaopatrzony w nasz autorski system konstrukcji wsporczych.