O firmie

O firmie

Zakład Produkcyjno- Usługowo – Handlowy Paweł Łukasiak i Spółka, Spółka komandytowa działa na polskim rynku jako średnia firma z obrotami około 30 .000. 000 PLN o profilu: dostawca i wykonawca elementów wyposażenia wnętrz ( w tym wnętrz specjalnych – technicznych ). Jesteśmy najdłużej działającą firmą w branży, która jest przedsiębiorstwem rodzinnym od 1984 roku. Łączymy tradycję, polski kapitał i nowoczesność .

Posiadamy wykształcony oraz doświadczony zespół inżynieryjno-techniczny, która zbiera doświadczenie uczestnicząc w realizacjach najbardziej znanych i prestiżowych inwestycji w kraju. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem technicznym oraz KNOW HOW .

Każdy klient korzystający z oferowanego przez nas szerokiego wachlarza usług może liczyć na fachową obsługę oraz rzetelność i bezpieczeństwo przeprowadzonych prac .

Dzięki tym zaletom firma Łukasiak stała się dla swoich klientów uznanym i wiarygodnym partnerem oraz doradcą w realizacji zleceń. Świadczą o tym liczne rekomendacje i renoma jaką uzyskało nazwisko ŁUKASIAK na rynku. Mamy nadzieję, że informacja ta przybliży obraz naszej firmy oraz jej osiągnięcia.

Zapraszamy Państwa do realizacji swoich zamierzeń przy naszym współudziale

Historia firmy
alt
Zakład Produkcyjno - Usługowy powstał w grudniu 1984 roku.

Był jednym z kilkuset zakładów rzemieślniczych w Piastowie, ale jednym z nielicznych posiadających swoje biuro techniczne zlokalizowane w Warszawie.

Działalność firmy prowadzona jest w oparciu o zezwolenie nr. 333 wydane przez Urząd Miasta w Piastowie w roku 1984r.
  • Inwestorzy
  • Fit-out
  • Firmy budowlane duże
  • Firmy budowlane średnie
  • Firmy energetyczne / specjalistyczne
  • Pracownie projektowe

Nieprzerwanie od 2005r. firma Zakład Produkcyjno - Usługowo - Handlowy Paweł Łukasiak i s-ka Spółka Komandytowa certyfikowana jest w zakresach:

35 lat na rynku

Owocem pracy naszego działu rozwoju i wdrożeń pod kierownictwem Pana Edwarda Łukasiaka jest uzyskanie przez Spółkę certyfikatów zastrzeżenia jako patentu : kratki wentylacyjnej podłogowej oraz zastrzeżenia wzoru użytkowego : dla podłogowego przepustu kablowego.

Świadectwo zastrzeżenia wzoru użytkowego - przepust kablowy PG

Świadectwo patentowe - kratka wentylacyjna do podłogi podniesionej

Jest to trzeci już dokument patentowy uzyskany przez Spółkę. ZPUH Paweł Łukasiak posiada także zastrzeżenie znaków graficznych towarowych dla logo firmowego oraz dla znaku towarowego pod jakim są sprzedawane podłogi podniesione ERAR - SYSTEM ®

Masz pytania?
Wypełnij formularz, a oddzwonimy w ciągu 5 minut