Blaty umywalkowe

Blaty umywalkowe

Produkujemy, projektujemy i montujemy profesjonalne blaty łazienkowe na wymiar

Jako bezpośredni producent produkujemy i projektujemy blaty umywalkowe na wymiar. Oferujemy indywidualne podejście do każdego zamówienia i gwarantujemy najwyższą jakość materiałów. Tworzymy blaty umywalkowe HPL wykonane z materiałów niezwykle odpornych na działanie wilgoci, rozwój bakterii, a także uszkodzenia mechaniczne. To rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się pod instalację blatów łazienkowych w biurach, placówkach oświaty, a także innych obiektach użyteczności publicznej.

Blaty łazienkowe z HPL świetnie się sprawdzą również w szatniach i przebieralniach. Zamawiający często decydują się na ten materiał, planując wyposażenie np. pokoju matki z dzieckiem. Zamontowanie ich pod przewijakami dla dzieci poprawia bezpieczeństwo użytkowania i jednocześnie zmniejsza ryzyko rozwoju groźnych bakterii. Blaty HPL są niezwykle proste w utrzymaniu higienicznej czystości!

Blaty umywalkowe przemysłowe i nie tylko!

Blaty umywalkowe z HPL świetnie sprawdzą się również przy wyposażaniu hal produkcyjnych i innych pomieszczeń przemysłowych. Zasługą ich najwyższej trwałości jest wykorzystanie specjalistycznej płyty kompaktowej HPL, która klasyfikowana jest jako jeden z najlepszych, najładniejszych i najtrwalszych materiałów w tego typu zabudowach. Dla zwiększenia wytrzymałości i co za tym idzie – trwałości blatów umywalkowych HPL, przy planowaniu montażu możemy również uwzględnić instalację dodatkowej konstrukcji aluminiowej, która zwiększy możliwości obciążeniowe blatu. Blat łazienkowy na wymiar wykonany z HPL może być również dopasowany do indywidualnego zamysłu aranżacyjnego.

Blaty HPL – wykonamy blat łazienkowy i przemysłowy na wymiar

Blaty umywalkowe HPL na wymiar tworzymy z materiałów najwyższej jakości. Płyty laminowane HPL, które wykorzystywane są przy montażu blatów łazienkowych, należą do najwyżej klasyfikowanych materiałów pod względem funkcjonalności i trwałości. Na wykonane przez nas prace dajemy od 3 do nawet 5 lat gwarancji. Co więcej, przewidujemy również jej przedłużenie na indywidualnych warunkach.

ZPUH Paweł Łukasiak i S-ka od lat funkcjonujemy na rynku jako producent podłóg podniesionych. Na nasze podłogi techniczne zdecydowało się już do tej pory bardzo wielu klientów. W zakresie naszych specjalizacji mieszczą się również:

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Masz pytania?
Wypełnij formularz, a oddzwonimy w ciągu 5 minut