OFERTY

Blaty umywalkowe

Jako uzupełnienie oferty zabudowy pomieszczeń higieniczno-sanitarnych oferujemy wykonanie blatów łazienkowych przeznaczonych pod montaż umywalek, zlewów gospodarczych, przewijaków, opcjonalnego wyposażenia pomieszczenia wg preferencji.

 

Mając  na uwadze warunki jakie panują w pomieszczeniach sanitarnych firma ZPUH P. Łukasiak i s-ka, Spółka Komandytowa oferuje blaty wykonane tylko z materiałów najwyżej jakości – jakim są płyty kompaktowe HPL które należą do najwyżej klasyfikowanych materiałów pod względem funkcjonalności i trwałości w tego typu zabudowach.

 

Płyty HPL powstają w wyniku sprasowania kilku warstw papieru impregnowanego żywicą – jedno lub dwustronnie laminowane papierem dekoracyjnym wg wzornika producenta – tak przygotowane blaty wprowadzają wysoki standard oferując najwyższy poziom jakości i trwałości w użytkowaniu – nawet po kilku latach intensywnej eksploatacji blaty będą wyglądały jak nowe.

 

Bogata oferta kolorystyczna oraz łatwość obróbki pozwala zaaranżować blaty wykonane z HPL do każdego, najbardziej wymagającego projektu.

 

Podstawowe cechy blatów oferowanych  przez firmę ZPUH P. Łukasiak i s-ka, Spółka Komandytowa
  • grubość 8, 10 lub 12mmz profilowaniem lub bez
  • montaż na przygotowanej zabudowie meblowej
  • montaż na samonośnej podkonstrukcji aluminiowej dopasowanej do wymiarów i obciążenia blatu
  • możliwość zastosowania wysokiej blendy czołowej oraz bocznej
  • możliwość wycięcia dowolnego otworu pod umywalki, zlewy, dozowniki itp.

 

Nasza oferta obejmuje:
  • Wykonanie projektu branżowego w zakresie doboru systemu zabudowy ścian działowych w porozumieniu z projektem architektonicznym obiektu.
  • Opracowanie systemu mocowania do warunków obiektu
  • Kompleksowe wykonanie zabudowy
Gwarancja:

Firma udziela gwarancji na wykonane przez siebie prace na okres od 3 do 5 lat. Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji na indywidualnych warunkach.

Masz pytania?
Wypełnij formularz, a oddzwonimy w ciągu 5 minut