OFERTY

Ścianki działowe z siatki

Zabudowa ścian działowych z siatki

Idea zabudowy ścian działowych w serwerowni pojawiła się jako odpowiedź na zapotrzebowanie zwiększenia kontroli dostępu w poszczególnych miejscach lokalizacji serwerów w Data Center. Klienci posiadający swoje serwery w pomieszczeniu Data Center oczekują, aby ich sprzęt był maksymalnie zabezpieczony przed dostępem osób nieupoważnionych. Jednak z drugiej strony nie ma możliwości, aby w pomieszczeniu serwerowni stawiać ścianki w technologii innej niż tzw. “technologia czysta”.

Nie dopuszcza się stawiania ścianek z użyciem płyt gipsowych i wiórowych, ponieważ obie te technologie powodują pylenie. Zatem właściwą alternatywą dla wspomnianych rozwiązań jest zastosowanie systemu ścianek działowych z wypełnieniem siatką. Produkt firmy ZPUH PAWEŁ ŁUKASIAK i S-KA, SP.K. jest w standardzie zabezpieczony lakierem, wypełnienie – wykonane siatką – nie jest możliwe do wypchnięcia, czy też wymontowania. Ponadto produkt charakteryzuje się estetycznym wykonaniem.

Ponadto, tego typu zabudowa – wykonana w wersji pełnej (nie perforowanej) – pozwala na uzyskanie podobnego efektu do wybudowania kiosku do zabudowy “zimnych korytarzy”. Budując zabudowę i ściany z siatką można uzyskać:
  • bezpieczną i zabezpieczoną przed wtargnięciem fizycznym przestrzeń,
  • podział pomieszczenia z przeznaczeniem dla różnych najemców,
  • podział pomieszczenia otwartego z innych powodów,
  • wygrodzenie stref komunikacyjnych,
  • kiosk pełniący funkcję zabudowy zimnych korytarzy, które umożliwiają bardziej efektywne chłodzenia wybranych części powierzchni w Data Center.
System zabudowy oferowanej przez ZPUH PAWEŁ ŁUKASIAK i S-KA, SP.K.  pozwala na wykonanie jej zgodnie z oczekiwaniami klienta, a możliwe do osiągnięcia konfiguracje zależą od:
  • preferencji klienta,
  • wymiarów zabudowy,
  • oczekiwanej technologii i poziomu bezpieczeństwa
  • budżetu
Opcjonalnie, dla uzyskania maksymalnego poziomu bezpieczeństwa, istnieje możliwość montażu wskazanych przez klienta zamków oraz zastosowania specjalistycznych patentowych śrub do montażu elementów, uniemożliwiających rozkręcenie zabudowy przez osoby niepowołane.

 

Gwarancja:

Firma udziela gwarancji na wykonane przez siebie prace na okres od 3 do 5 lat. Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji na indywidualnych warunkach.


Masz pytania?
Wypełnij formularz, a oddzwonimy w ciągu 5 minut