Ścianki działowe z siatki

Ścianki działowe z siatki

Ścianki z siatki – jedno rozwiązanie a wiele zastosowań

Ścianki z siatki to dobry sposób na szybkie i estetyczne podzielenie dużych przestrzeni biurowych (tak zwanych open space) na mniejsze sektory. Produkujemy i montujemy profesjonalne, wysokiej jakości ścianki działowe z siatki, które można wykorzystać również w innych celach. Świetnie sprawdzą się jako dodatkowe zabezpieczenie ważnych pomieszczeń, w których np. znajduje się specjalistyczna aparatura, lub kosztowny sprzęt. Ścianki działowe siatkowe z naszej oferty cieszą się również dużym zainteresowaniem przy wyposażaniu serwerowni. Zapobiegają dostępowi osób nieupoważnionych i stanowią realną przeszkodę przed ewentualnym włamaniem.

Ścianki działowe siatkowe – estetyczne i praktyczne

Ścianki działowe z siatki mogą być również świetną alternatywą płyt HPL w szatniach i przebieralniach. Dzięki ażurowemu wykończeniu, siatki działowe estetycznie wydzielają przestrzeń. Co więcej, ścianki z siatki umieszczone na większych i mniejszych przestrzeniach wspomagają swobodną cyrkulację powietrza, co może być znaczące nie tylko w przypadku wyposażenia szatni na siłowniach, w szkołach, ale również we wspomnianej serwerowni, gdzie zachowanie optymalnej temperatury może być kluczowe dla działania sprzętu.

Ściana z siatki – produkcja i montaż

Jako bezpośredni producent umożliwiamy wykonanie ścianki z siatki według indywidualnego projektu. Co więcej, umożliwiamy trwały i fachowy montaż. Jesteśmy na rynku od ponad 35 lat – co gwarantuje klientom pełną stabilność i bezpieczeństwo inwestycji, Od dekady pracujemy według najlepszych standaryzowanych jakości określonych w normach ISO 9001 I 18001. To jedna z kluczowych zalet stojących za wyborem ścianek działowych z siatki naszej produkcji.

Nasza firma oferuje nie tylko ścianki z siatki, ale również podłogi techniczne i wiele innych produktów. Cieszymy się dużą renomą jako producent podłóg podniesionych, a także realizujemy usługi w takich obszarach jak m.in.:

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.


Masz pytania?
Wypełnij formularz, a oddzwonimy w ciągu 5 minut