Podłogi podniesione (podwójne)

Podłogi podniesione (podwójne)

Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni pod podłogą w swoim biurowcu? Koniecznie sprawdź nasze podłogi techniczne. To niezawodne konstrukcje, których stworzenie może przynieść naprawdę dużo korzyści.

Podłoga techniczna podniesiona – co to takiego?

Podłoga podniesiona to rozwiązanie, które znajduje się w wyposażeniu wielu nowoczesnych biurowców. Dlaczego montuje się tego typu przestrzeń w budynkach? Zastosowanie podniesionej podłogi pozwala przede wszystkim na uzyskanie dodatkowego miejsca. Zazwyczaj znajdują się w nim systemy kablowe, media, a nawet systemy wentylacyjne. Nasza firma specjalizuje się właśnie w tak dogodnych rozwiązaniach – słyniemy jako tworzący podłogi podniesione producent.

Podesty techniczne – zalety

Posiadanie w swoim biurze podłogi podniesionej może przynieść naprawdę wiele korzyści. Główną jest oczywiście fakt, że do dyspozycji użytkowników danej przestrzeni jest znacznie więcej miejsca, które można dowolnie wykorzystywać. Łatwo jest zamontować tam na przykład niezbędne instalacje, do których – w razie takiej konieczności – można bez trudu zajrzeć. Co jeszcze? Warto dodać, że do produkcji naszych instalacji używamy wyłącznie ekologicznych materiałów. Ich nieszkodliwość względem środowiska i całego otoczenia jest potwierdzona atestem Państwowego Zakładu Higieny.

Zbudowane przez nas podłogi spełniają również inne wymagania – na przykład przeciwpożarowe, antyelektrostatyczne oraz akustyczne. Są również bardzo wytrzymałe, co także potwierdzone jest atestem.

Specjaliści z naszej firmy mogą w każdym momencie dokonać przeglądu wybranego fragmentu podłogi i przeprowadzić ewentualnie prace uzupełniające bądź rewizyjne. Co ciekawe, istnieje również możliwość przeprowadzenia montażu całej podłogi tak, by proces ten był dostosowany do harmonogramu prac instalacyjnych. Wybór naszej firmy to pełne bezpieczeństwo techniczne, a także gwarancja dostosowania do najnowszych trendów, jakie obecnie panują w budownictwie.

Dlaczego warto wybrać akurat nas?

Jako profesjonalna firma z ogromnym doświadczeniem w tego typu działaniach, jesteśmy w stanie stworzyć niezbędne podesty techniczne w stosunkow krótkim czasie. Montaż prowadzony jest także całkowicie na sucho – nie ma zatem konieczności zlecenia później prac porządkowych. Stworzenie takiej instalacji jest możliwe nawet w naprawdę trudnych warunkach budowlanych. Cała inwestycja nie jest dodatkowo wielkim obciążeniem finansowym dla klienta. Wychodzimy naprzeciw potrzebom zainteresowanym i proponujemy im atrakcyjne ceny za stworzenie podłogi technicznej podniesionej.

Nasza firma jest w stanie stworzyć również inne projekty. Na życzenie klienta tworzymy między innymi kabiny sanitarne, boksy halowe, szafki BHP czy też ścianki systemowe HPL, szkłem bezpiecznym, z siatką stalową. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z całą naszą ofertą.


Firma ZPUH ŁUKASIAK jest wiodącym dostawcą systemów podłóg podniesionych do pomieszczeń biurowych i technicznych, sal kinowych, teatralnych, auli, pomieszczeń mokrych. W naszych realizacjach stosujemy systemy podłóg podniesionych ERAR SYSTEM, NORTEC, LIGNA oraz FLOOR&MORE. Oprócz kompleksowej dostawy elementów podłogi podniesionej, proponujemy także wykonanie floorboxów, przepustów kablowych, kratek wentylacyjnych, schodków systemowych, pochylni, barierek technicznych.

Współpracujemy z najbardziej renomowanymi biurami projektowymi w Kraju: APA Wojciechowski, Kuryłowicz & Associates, JEMS Architekci, PM Group Polska, Prochem, Energoprojekt Kraków, Energoprojekt Katowice, ILF.

Udogodnienia już w fazie prowadzenia prac budowlanych:
 • prace instalacyjne podłogi można wykonać na stosunkowo nierównej powierzchni (np. zatarta szlichta na ostro)
 • szybkość prowadzonych prac
 • montaż prowadzony jest na sucho, jedynie przy zastosowaniu klejów i połączeń śrubowych
 • zbyteczne staje się wyrównanie powierzchni surowej podłoża, a także wykonywanie wylewki
 • prosty montaż sprawa, że nawet w trudnych warunkach budowlanych, jakie mogą wystąpić zwłaszcza w obiektach modernizowanych – postęp prac przewyższą znacznie dotychczas stosowane technologie
Zalety dla użytkownika:
 • pod podłogą szybko i prosto montować można wszelkie instalacje, do których jest później bardzo łatwy dostęp
 • do produkcji i montażu podłóg używane są wyłącznie materiały przyjazne dla środowiska (ekologiczne), co potwierdzają atesty Państwowego Zakładu Higieny
 • odpowiednio dobrana i właściwie zbudowana podłoga podniesiona spełnia wszystkie wymagania nie tylko wytrzymałościowe, ale także przeciwpożarowe, antyelektrostatyczne i akustyczne
 • w każdym miejscu podłogi przeprowadzić można prace uzupełniające i rewizyjne
 • możliwość prowadzenia prac montażu podłogi w etapach dostosowanych do harmonogramu prac instalacyjnych
 • pełne bezpieczeństwo techniczne i dostosowania do najnowszych trendów w budownictwie

Nasza oferta jako jedna z nielicznych proponuje już w wykonaniu standardowym zastosowanie poprzeczek wsporczych rusztu, które gwarantują maksymalną do otrzymania stabilność podłogi i podnoszą jej obciążalność oraz wiele wariantów systemów podłogowych.

Oferujemy:
 • Podniesienie funkcjonalności i estetyki pomieszczenia, w którym będzie zainstalowana podłoga
 • Prosty i czysty montaż oraz demontaż elementów przez wykwalifikowaną ekipę montażową
 • Możliwość stosowania różnych wysokości podniesienia – nawet do 2000 mm !
 • Dostosowanie odpowiednich wariantów podłóg do życzeń klienta
 • Bezpieczeństwo użytkowników podłóg poparte atestami wydanymi tylko przez USTAWOWO UPRAWNIONE ORGANY NA TERENI POLSKI
 • Fachowe doradztwo, szybką dostawę bezpłatnych próbek, obsługę przy projekcie, wycenie i montażu.

Lista referencyjna instytucji obejmuje już ponad 5000 firm i obiektów w Polsce i za granicą, które przekonały się jak działamy i dlaczego warto z nami współpracować

 

Masz pytania?
Wypełnij formularz, a oddzwonimy w ciągu 5 minut