Zimne korytarze

Zimne korytarze

Zimne korytarze – profesjonalna zabudowa typu Łukasiak Custom

Zabudowa w stylu zimnego korytarza wykonana za naszym pośrednictwem świetnie sprawdzi się np. przy aranżowaniu serwerowni. Zimny korytarz, aby spełnił swoją funkcję, wymaga doświadczenia, branżowej wiedzy, a także dostępu do profesjonalnych, trwałych i bezpiecznych materiałów. Budowa zimnego korytarza ogranicza mieszanie się powietrza zimnego z ciepłym i gwarantuje stałą, optymalna dla sprzętu komputerowego temperaturę. Zabudowa zimny korytarz może zatem wpłynąć na generowanie oszczędności! Dzięki funkcjonalności zimnego korytarza można będzie przemyśleć rezygnację z klimatyzacji, a to już wymierna oszczędność energii elektrycznej, tak ważnej dla wielu przedsiębiorstw.

Zamknięcie zimnych korytarzy metodą miękką i twardą

Zimne korytarze oferowane przez ZPUH Paweł Łukasiak i S-ka umożliwiają dopasowanie technologii do rodzaju pomieszczenia, w którym będą montowane. W przypadku tworzenia zimnych korytarzy, mamy do czynienia z trzema, skutecznymi technologiami:

  • twardą, która polega na wykonaniu zabudowy – BOXu – pomiędzy szafami rackowymi, poprzez zamknięcie rzędów szaf drzwiami o dowolnej konfiguracji,
  • miękką oferującą wykonanie zabudowy – BOXu – pomiędzy szafami rackowymi, poprzez oddzielenie rzędów szaf zabudową zamykającą z użyciem specjalnego rodzaju verticali,
  • hybrydową/mieszaną, która polega na synergicznym połączeniu funkcjonalności obu tych rozwiązań.

Zamknięcie zimny korytarz dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Na wykonaną usługę oferujemy nawet do 5 lat gwarancji! Zapewniamy również, że budowa korytarza w Państwa firmie będzie realizowana przez zespół doświadczonych specjalistów, którzy zadbają o to, aby montaż był trwały, skuteczny i bezpieczny dla posiadanego sprzętu.

Zimne korytarza nie są jedyna z naszych propozycji. Od lat działamy w branży jako producent podłóg podniesionych. Wykonywane przez nas podłogi techniczne cieszą się dużym uznaniem na rynku. W ofercie naszego zakładu produkcyjnego znajdują się również:

Zachęcamy do indywidualnego kontaktu. Chętnie przedstawimy możliwe rozwiązania!

Masz pytania?
Wypełnij formularz, a oddzwonimy w ciągu 5 minut