Kabiny WC przedszkole dla dzieci

Kabiny WC dla dzieci

Oferujemy wysokiej jakości kabiny WC, które doskonale sprawdzą się w placówce, takiej jak przedszkole, żłobek czy szkoła. Zespół inżynierów i techników z wieloletnim doświadczeniem z firmy ZPUH Paweł Łukasiak i S-ka stworzył przystosowane do potrzeb najmłodszych kabiny WC dla dzieci. Proponowane przez nas rozwiązania charakteryzuje wysoki poziom bezpieczeństwa, trwałość oraz uniwersalność pozwalająca na dopasowanie ich do każdego rodzaju pomieszczeń.

Jeśli interesują Państwa estetyczne i bezpieczne kabiny WC dla przedszkoli, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kabiny sanitarne do przedszkoli – rozwiązanie dopasowane do potrzeb dzieci

Kabiny sanitarne firmy ZPUH Łukasiak wyposażyły już niejedno przedszkole, w którym dzieci zyskały możliwość komfortowego korzystania z toalety. Te produkty wyróżnia szereg zalet sprawiających, że stanowią optymalne rozwiązanie do placówek opiekuńczych i edukacyjnych. Tworzone przez nas kabiny sanitarne dla dzieci mają takie atuty jak m.in.:

  • specjalnie obniżone ścianki i ich minimalistyczna zabudowa – daje to ogromną wygodę opiekunom ze względu na ułatwioną możliwość szybkiej reakcji w sytuacji ewentualnego zagrożenia,
  • brak ostrych krawędzi, okuć czy narożników, co w bardzo dużym stopniu minimalizuje ryzyko jakiegokolwiek zranienia czy obrażenia,
  • kolorowe, atrakcyjne dla najmłodszych wykończenie każdej kabiny WC.

Proponowane przez nas kabiny WC do przedszkoli mają również tę zaletę, że są łatwe w utrzymaniu w czystości oraz odporne na akty wandalizmu.

Kabiny WC dla przedszkoli – wysoka jakość wykonania

Wyróżnia nas ogromna dbałość o szczegóły podczas tworzenia każdej kabiny WC do przedszkoli. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo najmłodszych, dlatego na etapie projektowania bierzemy pod uwagę różne potencjalne niebezpieczeństwa i zagrożenia. Warto podkreślić, że nasze produkty posiadają Atest Higieniczny PZH. Każda kabina WC, która docelowo ma wyposażyć przedszkole, jest również objęta Krajową Oceną Techniczną wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej.

Bezpieczne kabiny sanitarne dla przedszkoli i innych placówek

Jako ZPUH Paweł Łukasiak i S-ka oferujemy nasze kabiny WC sanitarne dla dzieci w przystępnej cenie. Chętnie decydują się na nie klienci, którzy chcą w aranżacji łazienek w swoim budynku połączyć funkcjonalność i nowoczesny design.

Kabiny WC dla przedszkoli nie są jednak jedynym ważnym elementem naszej oferty. Jesteśmy znani na rynku jako producent podłóg podniesionych oraz sprawdzona firma, która oferuje szereg innych rozwiązań, takich jak m.in.:

Zachęcamy do współpracy z naszą firmą.


Masz pytania?
Wypełnij formularz, a oddzwonimy w ciągu 5 minut