Kabiny WC systemowe

Kabiny WC

W naszej ofercie mamy kabiny WC, w systemach dostosowanych do wymogów nowoczesnego budownictwa i trendów panujących na rynku oraz przepisów budowlanych. Minimalizm w obiekcie biurowym czy też wzmocniona konstrukcja w obiektach typu stadion, zakład przemysłowy i bezpieczeństwo w przedszkolach i szkołach – mamy na to receptę. Każdy z dostępnych systemów posiada Atest Higieniczny PZH oraz jest objęty Krajową Oceną Techniczną. Dzięki temu można mieć pewność, że nasze ścianki systemowe WC to optymalny wybór do pomieszczenia sanitarnego w niemal dowolnym obiekcie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wysokiej jakości kabiny sanitarne WC

Proponujemy systemy kabin bardzo trwałe, odporne na wandalizm – stworzone na podstawie długoletnich doświadczeń (ponad 25 lat), odznaczające się nienaganną estetyką wykonania. Kabiny WC systemowe posiadają szereg niewątpliwych zalet, takich jak m.in. to, że:

  • zarówno drzwi systemowe do kabin WC, jak i ściany boczne w ramie z aluminium, co gwarantuje stabilność, a zarazem lekkość całej konstrukcji,
  • zapewniają niezbędną prywatność korzystającym z nich osobom (zamknięcie WC z sygnalizacją „zamknięte / otwarte”),
  • swoje zastosowanie znajdą w pomieszczeniach takich jak centra handlowe, szkoły czy przedszkola,
  • płyty, z których są wykonane kabiny WC, cechuje odporność na zabrudzenia, wyblaknięcia spowodowane promieniami UV, a także wilgoć,
  • zawiasy ukryte oraz cofnięte względem frontu kabin stopy w zabudowie sprawiają wrażenie kabiny WC zawieszonej w powietrzu, co nadaje zabudowie nowoczesny, minimalistyczny efekt.

Kabiny WC sanitarne dostosowane do potrzeb klienta

Posiadane przez nas ogromne doświadczenie umożliwia nam tworzenie w pełni funkcjonalnych i trwałych kabin sanitarnych WC. Nasze produkty są dopasowane do przeznaczenia obiektu, a także wymagań klienta, któremu zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Wyposażenie pomieszczeń sanitarnych w kabiny WC firmy ZPUH Paweł Łukasiak pozwala zapewnić osobom przebywającym w obiekcie możliwość skorzystania ze schludnych i zadbanych sanitariatów. Ze względu na łatwość czyszczenia i szereg innych zalet nasze kabiny sanitarne WC są coraz bardziej popularnym rozwiązaniem.

Kabiny sanitarne WC to jeden z wielu istotnych elementów naszej oferty. W naszym asortymencie można znaleźć również szereg innych interesujących rozwiązań, w tym m.in.:

Firma ZPUH Paweł Łukasiak i S-ka jest znana również jako producent podłóg podniesionych. Oferujemy zarówno podłogi podwójne modułowe, jak i monolityczne, a także zapewniamy akcesoria do nich, wśród których można wyróżnić przepusty kablowe, kratki wentylacyjne, puszki instalacyjne czy schody systemowe.

Zapraszamy do kontaktu.


Masz pytania?
Wypełnij formularz, a oddzwonimy w ciągu 5 minut