Parawany prysznicowe HPL

Parawany prysznicowe

Jako ZPUH Paweł Łukasiak i S-ka proponujemy wysokiej jakości parawany prysznicowe wykonane z laminatu wysokociśnieniowego HPL bądź szkła bezpiecznego 3.3.1. Warto podkreślić, że zarówno parawany, jak i kabiny prysznicowe zaprojektowane przez naszych inżynierów zostały stworzone w oparciu o te same systemy, co proponowane przez nas kabiny WC. Pozwala to na zachowanie pełnej spójności w pomieszczeniu, w którym znajdą swoje zastosowanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Parawan prysznicowy – uniwersalna rozwiązanie dla wielu rodzajów obiektów

Nasz asortyment odznacza się wyjątkową solidnością i trwałością pozwalającą na bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat. Proponowane przez naszą firmę parawany prysznicowe pozwolą zapewnić uczniom, pracownikom czy klientom ogromny komfort użytkowania, dając im również swobodę i poczucie tak potrzebnej prywatności. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości parawany prysznicowe, które z powodzeniem używać można w:

  • obiektach biurowych,
  • fabrykach, zakładach produkcyjnych, magazynach i halach dystrybucyjnych,
  • szatniach w klubach fitness, szkołach czy basenach,
  • budynkach wojskowych.

Warto podkreślić, że każdy parawan prysznicowy znajdujący się w naszym katalogu posiada Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny.

Solidne parawany prysznicowe HPL

Oferowane przez nas parawany prysznicowe HPL wyróżnia wysoka trwałość oraz znakomita odporność m.in. na wilgoć czy akty wandalizmu. Nasze rozwiązania są bardzo funkcjonalne i pozwolą oszczędzić miejsce w pomieszczeniu mokrym oraz obniżyć koszty inwestycji, które byłyby znacznie większe w przypadku ścian murowanych czy G/K. Należy również zauważyć, że każdy nasz parawan prysznicowy jest łatwy w czyszczeniu, dzięki czemu jego konserwacja nie będzie pracochłonna.

Duże doświadczenie zespołu naszych inżynierów i techników pozwala na zaprojektowanie oraz wyprodukowanie nowoczesnych rozwiązań, które mają na celu zwiększenie komfortu życia codziennego. W naszej ofercie znajdują się m.in.

Firma ZPUH Paweł Łukasiak i S-ka jest znana również jako renomowany producent podłóg podniesionych. Nasze rozwiązania z tego obszaru są wykorzystywane w wielu różnych obiektach, w tym biurach czy pomieszczeniach technicznych.

Zapraszamy do kontaktu.


Masz pytania?
Wypełnij formularz, a oddzwonimy w ciągu 5 minut