Przegrody pisuarowe HPL

Ścianki pisuarowe

Interesuje Państwa solidna przegroda pisuarowa była wykonana z odpornego tworzywa HPL? Proponowane przez nas rozwiązania świetnie sprawdzą się w różnych rodzajach obiektów, takich jak m.in. zakłady pracy. W codziennej pracy przyświeca nam stały rozwój i podnoszenie jakości oferowanego przez nas asortymentu. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania pozwalające użytkownikom na poprawę funkcjonalności i komfortu.

Zapraszamy do zapoznania się z tym, jakie przegrody pisuarowe możemy zaoferować.

Przegrody pisuarowe z wytrzymałych materiałów

Nasi klienci mogą wybierać spośród różnych rodzajów ścianek pisuarowych. Dostępne są u nas zarówno przegrody pisuarowe wyprodukowane z płyt HPL o różnej grubości oraz kolorystyce, jak i z płyt wiórowych. Całość systemu oparta jest na konstrukcjach stworzonych z elementów aluminiowych lub wykonanych ze stali nierdzewnej.

Proponowane przez nas ścianki pisuarowe wykazują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne takie jak zarysowanie, ścieranie czy szkodliwe oddziaływanie wilgoci. Dodatkowymi atutami tych rozwiązań jest Atest Higieniczny PZH, a także objęcie Krajową Oceną Techniczną, którą wydaje Instytut Techniki Budowlanej.

Przegroda pisuarowa HPL – podstawowe wyposażenie toalety męskiej

Ścianki pisuarowe HPL znajdują swoje zastosowanie w męskich toaletach publicznych w wielu miejscach i obiektach. Są elementem wyposażenia sanitarnego powszechnie używanym m.in. w:

  • galeriach handlowych,
  • placówkach edukacyjnych i instytucjach publicznych takich jak: przychodnie, szpitale, szkoły, uczelnie wyższe,
  • zakładach pracy.

Wyżej wymienione miejsca to tylko niektóre z obiektów, gdzie mogą znaleźć zastosowanie nasze nowoczesne systemy sanitarne w postaci przegród pisuarowych.

Wysokiej jakości przegrody pisuarowe

Wieloletnie doświadczenie pozwala naszym wykwalifikowanym inżynierom i technikom na projektowanie i produkcję rozwiązań sanitarnych, które zapewniają maksymalny komfort i tak niezbędną prywatność. Każdego klienta traktujemy po partnersku i z szacunkiem od początku współpracy, przez realizację po udane zakończenie transakcji.

Innymi produktami w naszej ofercie, na które warto zwrócić uwagę, to między innymi:

Jesteśmy znani również jako renomowany producent podłóg podniesionych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.


Masz pytania?
Wypełnij formularz, a oddzwonimy w ciągu 5 minut