Ścianki HPL

Ścianki HPL

Efektywna organizacja przestrzeni w obiekcie produkcyjnym lub halowym ma duże znaczenie dla wydajności i komfortu pracy w danym zakładzie. Ścianki HPL stanowią wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie, które może posłużyć do stworzenia wygrodzeń umożliwiających dostosowanie warunków panujących wewnątrz budynku do oczekiwań i potrzeb firmy. Jako ZPUH Paweł Łukasiak i S-ka oferujemy niezawodne ścianki działowe systemowe HPL charakteryzujące się solidnością, trwałością i odpowiednią estetyką. Dzięki nim planowanie przestrzeni w obiekcie staje się znacznie łatwiejsze i pozwala wydobyć pełnię tkwiącego w niej potencjału.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Systemowe ścianki HPL – czym się charakteryzują?

Tworzone przez nas ścianki działowe systemowe umożliwiają przede wszystkim stworzenie odosobnionych obszarów w przestrzeni obiektu. Rozwiązanie tego typu sprawdza się w różnego rodzaju zakładach pracy, takich jak np. hale produkcyjne, centra logistyczne, a także magazyny. Warto zaznaczyć, że to, ile będzie wynosić ustalona za ścianki systemowe HPL cena, wynika przede wszystkich z indywidualnej charakterystyki danego projektu oraz ustaleń z klientem.

Dlaczego ścianki systemowe HPL są opłacalnym rozwiązaniem? Przy użyciu tego typu konstrukcji można łatwo odizolować część stanowisk pracowniczych bądź innych wybranych przestrzeni od niekorzystnych warunków, w tym od hałasu, brudu czy też niepożądanej temperatury. Zastosowanie ścianek systemowych sprawia, że tego typu niesprzyjające czynniki, które są przecież dość charakterystyczne dla różnego rodzaju wielkopowierzchniowych obiektów, są skutecznie odcięte od pracowników.

Z czego składają się systemowe ścianki działowe proponowane przez ZPUH Paweł Łukasiak i S-ka? Ich konstrukcję wykonujemy z profili aluminiowych pokrytych lakierem proszkowym, który w szczególnych przypadkach może zostać dodatkowo wzmocniony specjalnym podkładem zapewniającym odporność na różne czynniki chemiczne. W analogiczny sposób konstruujemy drzwi rozwierne jedno- lub dwuskrzydłowe oraz drzwi przesuwne przeznaczone do tego rodzaju zabudowy. Warto podkreślić, że wypełnieniem naszych systemowych ścianek działowych może być nie tylko odporna na wilgoć płyta HPL, ale także m.in. płyta wiórowa, siatka zgrzewana lub blacha lakierowana. Oferujemy klientom również możliwość wyboru wypełnienia przeziernego. Jego funkcję może pełnić szkło bezpieczne pojedyncze lub zespolone, a także poliwęglan lity bądź kanalikowy.

Ścianki działowe systemowe – połączenie uniwersalności i komfortu

Systemowe ścianki działowe stanowią rozwiązanie gwarantujące inwestorowi wiele korzyści. Podstawową zaletą tych konstrukcji jest uniwersalność pozwalająca na stworzenie różnorodnych, funkcjonalnych rozwiązań: od biur halowych, przez sale konferencyjne i narzędziownie, po proste wygrodzenia wyznaczające poszczególne przestrzenie produkcyjne w obiekcie. Co istotne, oferujemy klientom także możliwość stworzenia indywidualnego projektu zabudowy hali przemysłowej, który będzie jeszcze lepszą odpowiedzią na ich potrzeby i preferencje.

W kontekście ścianek działowych systemowych należy zwrócić uwagę na dużą wygodę tego rozwiązania. Nasze konstrukcje halowe tworzymy w taki sposób, aby nie wymagały później przeprowadzania prac remontowych, takich jak np. malowanie. Opłacalność zabudowy halowej opartej o ścianki HPL wynika także z faktu, że w razie konieczności można ją łatwo rozbudować. Klienci doceniają również to, że boksy produkcyjne i inne rozwiązania wykorzystujące ściany systemowe wykonujemy od fazy projektu po fazę montażu, dzięki czemu mają oni pewność, że całe przedsięwzięcie będzie zrealizowane profesjonalnie i terminowo. Dodatkowy plus stanowi fakt, że oferowane przez nas konstrukcje halowe są w pełni sfabrykowane do montażu, dzięki czemu prace instalacyjne są czyste i nie wymagają poświęcenia wielu godzin na sprzątanie obszaru, w którym były przeprowadzane. Nie bez znaczenia jest również to, że udzielamy trwającej od 3 do 5 lat gwarancji na wykonane prace – na życzenie klienta może być ona przedłużona na podstawie indywidualnych ustaleń.

ZPUH Paweł Łukasiak i S-ka – nie tylko systemowe ścianki HPL

Współpraca z naszą firmą jest gwarancją satysfakcji dla każdego klienta. Rozwiązania proponowane przez ZPUH Paweł Łukasiak i S-ka charakteryzują się trwałością, bezpieczeństwem i dopasowaniem do potrzeb zleceniodawcy. W naszej ofercie znajdują się nie tylko systemowe ścianki HPL, ale również wiele innych wartych uwagi produktów. Na rynku jesteśmy znani przede wszystkim jako renomowany producent podłóg podniesionych – nasze podłogi techniczne skutecznie podwyższają funkcjonalność pomieszczenia, w którym zostały zamontowane. Poza tym wykonujemy dla klientów między innymi kabiny sanitarne, jak również wysokiej jakości ścianki działowe z siatki.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi usługami.


Masz pytania?
Wypełnij formularz, a oddzwonimy w ciągu 5 minut